Fotky z príspevku používateľa svetleteniek.sk

Včera sa v Londýne odovzdávali najprestížnejšie ocenenia v leteckom priemysle ~~~ World Airline Awards za rok 2018 ~~~. 🥇V tomto 18. ročníku “Oskarov leteckého priemyslu” bola za celkovo najlepšiu leteckú spoločnosť na svete za rok..

7 likes, 0 comments4 days ago

Fotky z príspevku používateľa svetleteniek.sk

Máme pre Vás skvelú ponuku leteniek s odletom z Viedne s spoločnosťou ***Emirates*** so špičkovým servisom. Navyše Vám vieme vo všetkých destináciách zabezpečiť: ~ ubytovanie podľa Vašich požiadaviek, ~ prenájom auta či transfery..

5 likes, 0 comments5 days ago

Airbus A380✈️. Singapore Airlines sa ich po 10. rokoch prevádzky zbavujú. Lietadlá sa nedarí predať použité. Tento jeden kus bude pokračovať v portugalských HiFly. Ďaľšie už boli rozobrané a rozpredané na súčiastky. Výrobu superjumba..

1 likes, 0 comments2 weeks ago

Manhattan? Bronx? Brooklyn? Queens? či Staten Island? Navštívte ich všetky a užite si celý New York – mesto slobody , nákupov a voľnosti 🥂. ✈️ akciové priame lety z Viedne s Austrian Airlines už od 419 eur Tak nevahájte a spoznajte celé..

5 likes, 0 comments2 weeks ago

Ostrov Maurícius je kontrastom mnohých farieb a chutí. Obklopený tyrkysovým morom je oázou pokoja, kde sa minulosť mieša s prítomnosťou a ponúka krásu, ktorá vás donúti k návratu k jeho brehom znova a znova. ✈️ VIEDEŇ ~ MAURÍCIUS..

4 likes, 0 comments1 month ago

Austrian Airlines oslávili 60. výročie a pokrstili nový Boeing 777 OE- LPF. Lietadlo dostalo africké meno Sibanye. Kedže Austrian začína lietať novú destináciu Kapské Mesto. Boli sme pri tom

8 likes, 0 comments2 months ago

Fotky z príspevku používateľa svetleteniek.sk

Využite “LAST MINUTE SPECIAL” od Emirates a objavite Dubaj, Bangkok a mnoho ďalších skvelých destinácií za nízke ceny na poslednú chvíľu v ekonomickej triede. ✈️ Dubai od eur 469 ✈️ Bangkok od eur 489 ✈️ Denpasar od eur 699..

3 likes, 0 comments3 months ago

Jarný špeciál s Qatar Airways Nechajte sa s príchodom jari zlákať na relax, safari alebo poznávanie a využite tieto skvélé ceny v ekonomickej triede s odletom z Viedne. ✈️ Bangkok od eur 495 ✈️ Pattaya od eur 513 ✈️ Krabi od eur..

5 likes, 0 comments3 months ago

Titulná fotka profilu

6 likes, 0 comments4 months ago

Fotky z príspevku používateľa svetleteniek.sk

⛩⛩⛩ Leťte do Pekingu v LOT Economy Clas za akciové ceny ⛩⛩⛩ ✈️ z Prahy už od 406 € ✈️ z Budapešti už od 424 € ✈️ Viedne už od 437 € Lety z Varšavy do Pekingu sú prevádzkované 3x týždenne moderným a pohodlným..

5 likes, 0 comments4 months ago